CİĞER

Ciğergah , Ciğerci Alinin kendine has tarifi ile kuzu ciğerinden hazırlanan Ciğer Şiş oldukça lezzetli bir ortadoğu yemeğidir. Yanında Herse, Acılı Ezme, Nane, Maydanoz, Sumaklı Soğan, Közlenmiş Biber ve Közlenmiş Soğan ve Lavaş Ekmeği ile birlikte servis edilen Ciğer Şiş, Ciğergah’ın maharetli ustaları ve taze malzemeleri ile nefis bir lezzet halini almaktadır. Özel Ciğer şişimizi tatmak üzere en kısa zamanda sizleri de mekanımıza bekliyoruz..

ADANA

Hepimizin aşina olduğu Adana’nın dünyaca ünlü Acılı Adana Kebabı, Ciğergah Cigerci Ali nin maharetli ustaları ve taze malzemeleri ile lezzet buluyor. Zırh ile çekilmiş doğal dana eti, Şanlıurfa’nın acı biberi ile meydana gelen Adana Kebap, Ciğergah’ın en çok tercih edilenler arasında. Herse, Acılı Ezme, Nane, Maydanoz, Sumaklı Soğan, Közlenmiş Biber ve Közlenmiş Soğan ve Lavaş Ekmeği ile birlikte servis edilen Acılı Adana Kebap damağınızda unutamayacağınız bir tat bırakacak..

URFA

Kebabı acısız ve tadına vararak yemeyi sevenlerin tercihi Urfa Kebap elbette işin ehlinin ellerinde lezzet bulur… Herse, Acılı Ezme, Nane, Maydanoz, Sumaklı Soğan, Közlenmiş Biber ve Közlenmiş Soğan ve Lavaş Ekmeği ile servis edilen Urfa Kebabı, Ciğergah’ın en taze malzemeler kullanılarak hazırlanıyor. Dinlendirilmiş doğal Dana eti Ciğergah’ın maharetli ustalarının özel pişirme yöntemi ile sizleri eşsiz bir lezzete davet ediyor..

KARIŞIK KEBAP

Bütün lezzetleri tatmak isteyenler için Ciğergah’ın maharetli ustaları tarafından hazırlanan özel karışık kebap İçerisinde 1 şiş domates,1 şiş patlıcan, 1 şiş et, 1 şiş ciğer, 1 şiş tavuk ve 1 adana-Urfa yer alıyor. Yanında meşhur Yayık Ayranı ile Cigergah müşterilerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan Özel Karışık Kebabı’mızı tatmak üzere en kısa zamanda sizleri de mekanımıza bekliyoruz..

PATLICANLI KEBAP

Kebap ile patlıcanın aşkı… Bu ikiliyi birde bizim ellerimizden yiyin. Bursa da Ciğerci denildiği zaman akla gelen ilk isim Ciğergah , Ciğerci Ali Usta Urfa Usulü Patlıcanlı Kebap‘ı denemeniz için sizleri çağırıyor…

DOMATESLİ KEBAP

Kebap ile domatesin aşkı… Bu ikiliyi birde bizim ellerimizden yiyin. Bursa da Ciğerci denildiği zaman akla gelen ilk isim Ciğergah , Ciğerci Ali Usta Domatesli Kebap‘ı denemeniz için sizleri çağırıyor…

Franchise El Kitabı